Založ si blog

Barbora Brhlová – normálne dievča, žiadna namyslená pipina

Barbora Brhlová, včera zverejnila na svojom Facebooku video. Hovorí v ňom, že je dcéra Petra Brhela, nie toho veľkého podnikateľa, ale jeho brata. Že pre mnohých je vinná už len preto, ako sa volá. Jej otec Peter Brhel je podľa jej slov obvinený z toho, že údajne pred piatimi rokmi zobral úplatok 10 000 eur, nie milión eur, ako písali niektorí novinári. Hovorí o tom jedna osoba, ktorá je sama obvinená z mnohých iných trestných činností a neexistuje žiadny iný dôkaz len tvrdenie tejto jednej osoby. Kvôli tomuto obvineniu im o 4:30 hod. ráno vtrhli do domu, kde býva jej 84 ročná babka a jej malý brat, kukláči ozbrojení samopalmi. Pri zásahu sa zranila a jej malý brat a babka utrpeli poriadny šok. Jedná sa podľa nej len o hrubú demonštráciu sily, voči čomu už podala sťažnosť na Úrad inšpekčnej služby a príslušné orgány. Peter Brhel podľa súčasného právneho stavu môže vo väzbe sedieť 5 rokov aj keď je nevinný a až potom ho súd môže oslobodiť. Na záver prosí, aby ju ľudia nesúdili a ani jej otca, len podľa mena. Že chce len to, aby mal otec na svoju obhajobu rovnaké práva ako všetci ostatní obyvatelia tohto štátu. A aby nebol už vopred bez dôkazov odsúdený len preto, že jeho brata Jozefa považuje táto vláda za nepriateľa.

Po zhliadnutí tohto videa si mnohí ľudia, nie fanatickí fanúšikovia Denníka N, povedia, že tu niečo nesedí. Barbora Brhlová vo videu totiž vyzerá ako normálne dievča a nie ako namyslená pipina, ako to pri dcérach zbohatlíkov býva zvykom. Nie je oblečená v drahých značkových veciach, na sebe má obyčajnú čiernu mikinu. Nie je prehnane nalíčená a nemá za sebou zákroky plastických chirurgov. Nie je povýšenecká a ani prehnane sebavedomá, jej prejav pôsobí bojazlivo, dokonca sa v jednej chvíli aj zakokce. Otázkou je, či by takto dcéru vedel vychovať bezcharakterný zlodej. A či sú všetci zatknutí ľudia spájaní so stranou Smer – SD  skutočne vinní alebo sa jedná len o nebezpečnú psychopatickú hru premiéra Igora Matoviča.

 

Barbora Brhlová vyzerá ako normálne dievča a nie ako namyslená pipina

(ZDROJ: Facebook Barbory Brhlovej)

 

Chcete mať informácie o nových článkoch K a K štúdia ako prví?

Pridajte sa na Facebook stránku K a K štúdia

 

Dopravné značky na Slovensku už majú byť aj v maďarčine. Koľko nás to bude stáť? „Iba“ 1 milión eur? Alebo viac?

12.09.2021

Na Slovensku sa chystajú veľké novinky! Dopravné značky, konkrétne nazývané šípové smerníky, patriace do skupiny orientačných značiek a označujúce miesto a smer odbočenia k vyznačeným cieľom, už po novom majú byť uvedené aj v jazyku národnostných menšín. Áno, áno! Ešte viac maďarských nápisov na slovenských cestách, ešte viac! Matica slovenská mlčí. [...]

Vakcína je sloboda! Vakcína je mimoriadne účinná! Vakcína je vysoko bezpečná! Dajte sa urýchlene zaočkovať!

20.06.2021

Upozorňujem, že nikoho o ničom nepresviedčam. Ak chcete, dajte sa zaočkovať, ale nenúťte aj ostatných… Aj tak zrejme, aj po tomto upozornení, budem určitou skupinou ľudí označený za nevzdelaného dezoláta. Čo na tom, že čítam hlavnoprúdové (mainstreamové) i alternatívne médiá. Prečítam si Denník N, rovnako ako aj Hlavný denník a poctivo si informácie overujem [...]

Slovensko postúpilo do štvrťfinále na majstrovstvách sveta v hokeji. Zhodnotenie, pseudovlastenci, reakcie politikov. Neuveríte, čo na to povedal Matovič

02.06.2021

Tak, 21. mája 2021 sa začali tohoročné majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji. To ste netušili, že nie? Po pandemickej prestávke v roku 2020 a posledných majstrovstvách v roku 2019, ktoré sa odohrali na Slovensku a na ktorých náš štát obhájil svoje už tradičné 9. miesto, čo asi nie je nič moc, ale aj tak lepšie, ako obhajovať nejaké 14. miesto, (pesimista sa hrá na [...]

vlak, železnice, trať, koľaje

Pri Senci zrazil rýchlik muža, železničná doprava je úplne odstavená

22.03.2023 20:52

V blízkosti železničného priecestia pri Senci v smere Veľký Biel zrazil rýchlik muža, ktorý utrpel zranenia nezlučiteľné so životom.

Britský princ William.

Princ William nečakane prišiel do Poľska za vojakmi pomáhajúcimi Ukrajine

22.03.2023 19:47

Britský princ William v stredu podnikol neohlásenú cestu do Poľska, aby poďakoval britským a poľským vojakom zapojeným do podpory Ukrajine.

world bank

Obnova Ukrajiny bude drahá. Vypočítali ju na 411 miliárd dolárov

22.03.2023 19:18

Ukrajina, ktorá sa už viac než rok bráni invázii ruskej armády, bude na obnovu a rekonštrukciu potrebovať najmenej 411 miliárd dolárov (približne 381 miliárd eur).

klus

Klus by nemal byť auditorom. Zamietol ho výbor Európskeho parlamentu

22.03.2023 18:54

Odhadovaný plat na pozícii audítora je zhruba 20 000 eur mesačne.

kakstudio

www.facebook.com/pages/K-a-K-… filmstudio.blog.pravda.sk filmstudio.webgarden.cz www.enigma.sk/profil/kakstudio K a K štúdio vzniklo v roku 2006. V prvopočiatkoch sa venovalo natáčaniu amatérskych filmov, od roku 2009 pôsobí aktívne už len na internete. Činnosťou je písanie komentárov/kritík k slovenským filmom, seriálom, ale aj kritík z iných oblastí života. Sporadicky sa zaoberá prinášaním rozhovorov a promo akcií. Z dielne K a K štúdia je taktiež humorný seriál: Všetko je problémom, ktorý ma ambíciu vyjsť aj knižne. Domovskou stránkou K a K štúdia, je od roku 2007 web stránka: filmstudio.webgarden.cz. Okrem toho pôsobí aj na: enigme, facebooku a od 5.2.2013 aj na blogu: filmstudio.blog.pravda.sk/.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 58
Celková čítanosť: 316793x
Priemerná čítanosť článkov: 5462x

Autor blogu

Kategórie