Založ si blog

Barbora Brhlová – normálne dievča, žiadna namyslená pipina

Barbora Brhlová, včera zverejnila na svojom Facebooku video. Hovorí v ňom, že je dcéra Petra Brhela, nie toho veľkého podnikateľa, ale jeho brata. Že pre mnohých je vinná už len preto, ako sa volá. Jej otec Peter Brhel je podľa jej slov obvinený z toho, že údajne pred piatimi rokmi zobral úplatok 10 000 eur, nie milión eur, ako písali niektorí novinári. Hovorí o tom jedna osoba, ktorá je sama obvinená z mnohých iných trestných činností a neexistuje žiadny iný dôkaz len tvrdenie tejto jednej osoby. Kvôli tomuto obvineniu im o 4:30 hod. ráno vtrhli do domu, kde býva jej 84 ročná babka a jej malý brat, kukláči ozbrojení samopalmi. Pri zásahu sa zranila a jej malý brat a babka utrpeli poriadny šok. Jedná sa podľa nej len o hrubú demonštráciu sily, voči čomu už podala sťažnosť na Úrad inšpekčnej služby a príslušné orgány. Peter Brhel podľa súčasného právneho stavu môže vo väzbe sedieť 5 rokov aj keď je nevinný a až potom ho súd môže oslobodiť. Na záver prosí, aby ju ľudia nesúdili a ani jej otca, len podľa mena. Že chce len to, aby mal otec na svoju obhajobu rovnaké práva ako všetci ostatní obyvatelia tohto štátu. A aby nebol už vopred bez dôkazov odsúdený len preto, že jeho brata Jozefa považuje táto vláda za nepriateľa.

Po zhliadnutí tohto videa si mnohí ľudia, nie fanatickí fanúšikovia Denníka N, povedia, že tu niečo nesedí. Barbora Brhlová vo videu totiž vyzerá ako normálne dievča a nie ako namyslená pipina, ako to pri dcérach zbohatlíkov býva zvykom. Nie je oblečená v drahých značkových veciach, na sebe má obyčajnú čiernu mikinu. Nie je prehnane nalíčená a nemá za sebou zákroky plastických chirurgov. Nie je povýšenecká a ani prehnane sebavedomá, jej prejav pôsobí bojazlivo, dokonca sa v jednej chvíli aj zakokce. Otázkou je, či by takto dcéru vedel vychovať bezcharakterný zlodej. A či sú všetci zatknutí ľudia spájaní so stranou Smer – SD  skutočne vinní alebo sa jedná len o nebezpečnú psychopatickú hru premiéra Igora Matoviča.

 

Barbora Brhlová vyzerá ako normálne dievča a nie ako namyslená pipina

(ZDROJ: Facebook Barbory Brhlovej)

 

Chcete mať informácie o nových článkoch K a K štúdia ako prví?

Pridajte sa na Facebook stránku K a K štúdia

 

Ešte viac nenávidím EÚ

19.01.2021

Nenávidím EÚ, pretože, aj keď oficiálna propaganda tvrdí, že ide o spoločenstvo rovnoprávnych štátov, v skutočnosti v nej dva štáty – Nemecko a Francúzsko ovládajú všetkých ostatných. Ale veď, eurofondy! Tie sú predsa dobré, no nie, veď nám pomáhajú. No nie. Eurofondy sú totiž podvod! Do rozpočtu EÚ platí každý štát, vrátane Slovenska členské. [...]

Zničí Harabin Kotlebu, Kiska Sulíka a kto zachráni súčasnú koalíciu?

18.02.2019

Tri otázky. Zničí Štefan Harabin Mariana Kotlebu, Andrej Kiska Richarda Sulíka a kto zachráni súčasnú koalíciu Smer-SD, SNS a Most-Híd? Kotleba má problém Marian Kotleba má problém. A zrejme si to ani sám neuvedomuje. Ten problém sa volá Harabin. Už v prezidentských voľbách sa zdá, že väčšina voličov ĽSNS bude namiesto predsedu strany Mariana Kotlebu, [...]

Slovenskí odporcovia komunizmu tlieskajú Európskej únii

30.11.2018

Je zaujímavé sledovať, ako slovenskí odporcovia komunizmu tlieskajú Európskej únii. Pritom sa jedná takmer o rovnakú situáciu ako tomu bolo v komunizme. Rozdiel je len v tom, kto nám vládne. Kým predtým nám vládlo Rusko, dnes sme pod nadvládou Nemecka a Francúzska. Nie, v EÚ si nie sú všetky krajiny rovné, ako sa o tom stále bľaboce v propagandistických proEÚ [...]

Výťah

V Bratislave zomrelo dieťa po zaseknutí sa výťahu, žena je ťažko zranená

09.05.2021 19:04

Bližšie okolnosti tejto udalosti sa v súčasnosti preverujú.

Rosario Livatino

Sicílskeho sudcu Livatina, zavraždeného mafiou pred vyše 30 rokmi, vyhlásili za blahoslaveného

09.05.2021 18:46

Počas aktu beatifikácie v katedrále umiestnili relikviár obsahujúci jeho zakrvavenú košeľu, zatiaľ čo vo Vatikáne pápež František vzdal poctu tomuto "mučeníkovi za spravodlivosť a vieru".

Nehoda / Vrtuľník /

Po nehode je diaľnica D2 sprejazdnená, v smere do ČR s obmedzením

09.05.2021 17:45, aktualizované: 19:10

V dôsledku zrážky osobného motorového vozidla bola diaľnica na mieste nehody v oboch smeroch neprejazdná.

počasie, terasy, reštaurácie, Bratislava

Nové pravidlá od pondelka 10. mája. Zrušenie núdzového stavu sa blíži

09.05.2021 14:41

Od pondelka sa rušia v obchodoch a prevádzkach vyhradené hodiny pre seniorov. Slovensko ako celok sa podľa Covid automatu farbí do ružova.

kakstudio

www.facebook.com/pages/K-a-K-… filmstudio.blog.pravda.sk filmstudio.webgarden.cz www.enigma.sk/profil/kakstudio K a K štúdio vzniklo v roku 2006. V prvopočiatkoch sa venovalo natáčaniu amatérskych filmov, od roku 2009 pôsobí aktívne už len na internete. Činnosťou je písanie komentárov/kritík k slovenským filmom, seriálom, ale aj kritík z iných oblastí života. Sporadicky sa zaoberá prinášaním rozhovorov a promo akcií. Z dielne K a K štúdia je taktiež humorný seriál: Všetko je problémom, ktorý ma ambíciu vyjsť aj knižne. Domovskou stránkou K a K štúdia, je od roku 2007 web stránka: filmstudio.webgarden.cz. Okrem toho pôsobí aj na: enigme, facebooku a od 5.2.2013 aj na blogu: filmstudio.blog.pravda.sk/.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 55
Celková čítanosť: 278912x
Priemerná čítanosť článkov: 5071x

Autor blogu

Kategórie